توجه توجه : ***کافی شاپ هتل دیبا افتتاح شد *** برای مسافرین محترم هتل تخفیف ویژه ای در نظر گرفته شده است.

تاريخچه هتل ديبا

مجموعه اقامتي ديبا از سال 1380 با راه اندازي رستوران ديبا (رستوران گلهاي سابق) شروع به كار كرده و با منويي كامل به مدت 17 سال در خدمت همشهريان عزيز بوده است . عدم وجود اقامت گاه هاي مناسب و ارزان قيمت در سطح شهر باعث شد تا فكر تاسيس مجموعه اقامتي در سال 1390 ايجاد شود و پس از تغييرات اساسي در ساختمان و تبديل آن به يك هتل كامل شامل : هتل و رستوران در آغاز سال 1391  و كافي شاپ  در سال 1397، موفق به تجهيز و راه اندازي آن شويم . امكانات اين مجموعه كه ما را نسبت به هتل هاي قديمي تر ، بهتر و ارجح تر مي سازد شامل موارد زير مي باشد :

 

آسانسور

سيستم سرمايش كولر گازي براي هر اتاق به صورت مجزا

سيستم گرمايش مركزي با تكنولو‍‍ژي روز ايتاليا

 اينترنت بي سيم پر سرعت رایگان

كليه اتاق ها مجهز به تخت هاي باكس هتلي و تلوزيون و يخچال و سرويس فرنگي و ايراني و حمام مي باشند.

طراحي رستوران به صورت فوق العاده زيبا محيطي گرم را براي صرف غذا مهيا كرده است.

 

 

پيام مدير عامل

در عصر تكنولوي كه لحظه به لحظه همگي ما رشد و تاثير آن را در زندگي مان لمس مي كنيم، سياست مداران كشورهاي دنيا به تغيير سياست هاي خود جهت كم كردن نياز هايشان به مواد فسيلي و معدني براي كسب در آمد قدم هاي تاثير گذاري در افزايش توان جذب سرمايه از خارج مانند جذب توريست برداشته اند كه در خيلي از كشور ها اين صنعت جزء مدرن ترين و اولين منابع درآمدشان به حساب مي آيد، ما نيز با اين اقدام خدماتي سعي كرده ايم كه در رشد صنعت توريسم شهرمان قدمي برداريم . هرچند ناچيز انشاالله كه موفق بشويم .

 

 

مشخصات هتل

هتل شامل 14 سوئيت مي باشد : 1 سوئيت يك تخته ، 4 سوئيت دو تخته و 9 سوئيت سه تخته كه البته تمامي سوئيت ها قابليت افزايش حداقل يك سرويس اضافه را دارند.

 اقامت کودکان زیر 3 سال رایگان ـ 3 تا 8 سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه نیم بها وافراد بالای 8 سال تمام بها می باشد . سرویس اضافه به صورت رخت خواب می باشد . اینترنت رایگان می باشد. استفاده از اجاق گاز در داخل سوئیت ها امکان پذیر نمی باشد. اعلام کنسلی 24 ساعت قبل از تاریخ ورود نیم بها می باشد.